Новини

У серпні хмельничан призиватимуть до лав Національної гвардії України

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 07.07.2017 № 178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України». Виконавчий комітет міської ради ухвалив у серпні 2017 року у місті Хмельницькому провести призов до Національної гвардії України у місті Хмельницькому на строкову військову службу придатних  за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову службу.

У жовтні –листопаді 2017 буде проведено черговий призов на строкову службу до Збройних Сил України. Порядок проведення осіннього призову громадян в обласному центрі затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету. Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, у жовтні-листопаді 2017 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для проведення призову юнаків на строкову військову службу цим документом також створено призовну комісію, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад, графік засідань призовної комісії. Також затверджено склад медичної комісії, для проведення медичного обстеження призовників.