Новини
У музеї-студії фотомистецтва продовжують демонструвати виставки онлайн
У музеї-студії фотомистецтва продовжують демонструвати виставки онлайн
У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва продовжують відкривати фонди та пропонують переглянути найкращі роботи, що експонувалися тут упродовж його десятирічної історії. Ювілей закладу відзначатимуть цього року у вересні. Допоки ж, в умовах карантину, у музеї втілюють проєкт «Згадати все».
Фотовиставка Інни Єрмакової «Вигадані сни» експонувалась у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва з 15 лютого по 14 березня 2013 року.
Виставка світлин «Котофото із Одеси» двох одеських фотомайстрів - Бориса Бухмана та Олександра Сінельнікова, яка експонувалась з 8 травня по 10 червня 2014 року в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.
Виставка фотографій «Вітер мандрів» Миколи Заварики експонувалась у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва з 20 жовтня по 16 листопада 2011 року.