Новини

У Хмельницькому відбулася серпнева конференція для педагогів міста та «Фабрика освітніх ідей»

Тих, хто вже 1 вересня вкотре піде виховувати та вчити дітей, зустрічали майданчики для педагогічних працівників – серпнева педагогічна конференція та «Фабрика освітніх ідей».
Як зазначає директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв, головна ідея серпневої конференції – зробити  захід практичним.

«Нам хотілося, аби серпнева конференція була практичним заходом, який би допоміг педагогам, батькам та дітям реалізувати себе, набути нових умінь та навиків. На наше переконання, звіт про діяльність цілком спокійно можна прочитати в мережі інтернет, тоді як учителям треба надати можливість самовиразитись і перейняти новий досвід».

Тому водночас у СЗОШ №15 та НВК №10 паралельно працювали круглі столи та майстер-класи для заступників директорів, учителів-предметників, вихователів ДНЗ, вчителів початкової школи тощо. Окремі майданчики відвідав міський голова та його заступники.

На більш як 20-ти локаціях у парку культури і відпочинку ім. М.Чекмана конференція продовжилась і перейшла у «Фабрику освітніх ідей», до якої долучились педагоги, батьки та діти міста. Тут були гри, танці, забави, театральні постановки, і майстер-класи та тренінги. Захід носив суто практичний зміст і давав можливість усім бажаючим доторкнутись до виховних методик та наукових дослідів. Паралельно працював майданчик предмету «Захист Вітчизни», де кожен міг спробувати свою майстерність у складанні автомату. Доречно буде загадати, що 2017-2018 навчальний рік оголошено у місті роком предмету «Захист Вітчизни».