Новини

У Хмельницькій міській раді зустріли учасників Всеукраїнського «Автопробігу Реформації»

Сьогодні у рамках святкових заходів з нагоди 500-річчя Реформації, що відбуваються відповідно до Указу Президента України, через місто Хмельницький проїхав «Автопробіг Реформації». Дві колони автомобілів, прикрашених прапорцями та логотипами проекту, прибули з міст Чернівці та Тернополя й одразу попрямували на головний майдан Хмельницького, де у приміщенні міської ради відбулась зустріч із владою міста, а після цього на майдані Незалежності брифінг для представників засобів масової інформації.

У стінах Хмельницької міської ради учасників автопробігу зустріла керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

«Реформація у свій час стала дуже потужним і важливим поштовхом для розвитку усіх сфер життя європейських країн. У тому числі й для зародження та розвитку місцевого самоврядування, перших міських магістратів, які формувалися на тих же принципах управління, що й протестантські релігійні громади. Тому актуальність ідейних цінностей Реформації, її історичні уроки є надзвичайно важливими для сучасного українського суспільства. Влада міста Хмельницького завжди вітає та підтримує усі починання громадськості, релігійних організацій різних конфесій, які спрямовані на об’єднання громади та розвиток держави і нашого міста», - наголосила, вітаючи гостей міста, керуючий справами.

Під час зустрічі координатори автопробігу розповіли про мету та план автопробігу. Повідомили, що автопробіг відбувається під гаслом «Відродження України» та рухається п’ятьма колонами-«променями» із різних регіонів України, а також запросили присутніх на перше в історії України офіційне відзначення Всеукраїнського Свята подяки, що відбудеться 17 вересня у місті Києві на Хрещатику та стане фінішним пунктом призначення для учасників Всеукраїнського «Автопробігу Реформації».

Після зустрічі у міській раді та брифінгу учасники автопробігу вирушили на площу біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, де о 17.30 розпочнеться програма святкових заходів, передача естафети автопробігу команді з міста Хмельницького, а також тематична виставка, на якій представлено інфографіку, що в доступній формі розкриває ідеї Реформації, а також ключові події і визначних особистостей в історії Церкви того періоду.

Завтра зранку команда автопробігу поповниться учасниками із міста Хмельницького та вирушить до міста Вінниці.