Новини

У фінальній “Битві шкіл” перемогла команда гімназії №1

У фінальній грі «Битви шкіл», яка відбулася 19 грудня, взяли участь кращі з кращих команд: “Патріоти” ЗОШ №13, “Sunrise” ЗОШ №12, “Евріка” гімназія №1 та “Народжені перемагати” ЗОШ №25.

Битву розпочала керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій:

“Я щиро вітаю вас на фіналі інтелектуальних змагань “Битва шкіл”― грі, яка перевіряє рівень знань законодавства про місцеве самоврядування, а також з історії та сучасності міста Хмельницького й України в цілому. І ті діти, які є в фінальних змаганнях, тобто ви ― це майбутня політична еліта. І я попрошу капітанів команд надати останні настанови своїм учасникам, а вболівальникам максимально підтримувати команди. Головним призом переможцю є ексклюзивний кубок від Хмельницької міської ради та сертифікат на поїздку у Верховну Раду України”.

Раунд І, де визначається рейтинг команд. Усі команди були надзвичайно активними, проте найкращою стала “Евріка”, тому вона автоматично гратиме в останньому раунді, “Sunrise” гратиме у третьому, а в другому зійшлись “Патріоти” та “Народжені перемагати”. Команди вели рівну боротьбу, рахунок 3:3, розігрується 2 бали, і своєю чіткою відповіддю здобула перемогу команда “Патріоти” ЗОШ №13.

Раунд ІІІ: змагаються “Патріоти” і “Sunrise”. Тут дійсно найкращими стали “Патріоти” з рахунком 5:0, вони пройшли далі, а команді “Sunrise” трохи не вистачило знань і довіри капітана кожному учаснику.

Фінал! Змагаються “Патріоти” ЗОШ №13 і “Евріка” гімназії №1. На всі 5 запитань дала правильні відповіді непереможена команда “Евріка” ― отже, вона і здобула перемогу!

Капітан команди-переможниці висловив велику подяку: “Хочеться сказати декілька слів подяки людям, які були причетні до цієї гри. Перш за все, організаторам ― людям, які складали запитання, операторам, ведучому. А також усій моїй команді, особливо Андрію Колеснику: завдяки їм ми здобули перемогу і сподіваємось, що й надалі успіх буде з нами. Також хочу подякувати усьому педагогічному колективу гімназії та директору за підтримку”.

Наприкінці відбулося урочисте вручення подарунків та грамот.

 

За інформацією прес-клубу “Юний журналіст”