Новини
Тривають капітальні ремонти прибудинкових територій
15.04.2020 15:01
У Хмельницькому почався капітальний ремонт другої у цьому році прибудинкової території. Це двір на вулиці Курчатова, 1-Д у мікрорайоні Гречани. Наразі там встановлюють нові бордюри на пішохідних доріжках і розширюють проїжджу частину задля облаштування паркомісць. На капітальний ремонт цієї прибудинкової території з міського бюджету виділили 2 мільйони 200 тисяч гривень.
Детальніше у сюжеті МКП ТРК «Місто»: