Новини

Студенти ВПУ вперше відвідали міську раду з екскурсією

В продовження традиційних екскурсій до Хмельницької міської ради сьогодні завітали студенти вищого професійного училища №25. Перед початком заходу молодь сфотографувалася із Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним, який побажав присутнім цікавої екскурсії.

На першому поверсі екскурсію провела директор музею історії міста Хмельницького Вікторія Папонова. Розповіла про історію приміщення міської ради, діяльність колишніх міських голів. Другу частину екскурсії студенти працювали в сесійній залі, де керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій розповіла про діяльність міського голови, депутатів, структурних підрозділів міської ради. Екскурсанти дізналися про процес голосування та прийняття рішень депутатами, обрання заступників міського голови, секретаря міської ради.

Також студенти мали змогу обрати свого міського голову. Почесну місію доручили Олесі Трубніковій, яка є президентом студентського самоврядування навчального закладу.

Під час спілкування керуюча справами наголосила юнакам і дівчатам на важливості отримання якісних знань, вмінні сприймати інформацію, аналізувати її та робити свідомий вибір.

Також Юлія Сабій закликала студентів бути активними та брати участь у різноманітних заходах, які організовує влада міста для молоді, адже саме на таких майданчиках є можливість навчитися чомусь новому та висловити свою позицію.