Новини

Студенти коледжів отримали сертифікати про участь у «Школі сучасного лідера»

Сьогодні в приміщенні «Молодіжного центру» завершилися громадсько-політичні студії «Школа сучасного лідера». Тренінгова програма уже вчетверте проводиться у Хмельницькому і цього разу її учасниками стали студенти коледжів міста. Із завершенням навчальної програми присутніх привітала керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

«Цей проект є унікальним в інших містах нічого подібного немає. Хмельницька міська рада відкрита для молоді і завжди готова до діалогу. Ми шукаємо активну, креативну молодь, яка хоче співпрацювати та змінювати наше місто і країну на краще», - наголосила Юлія Сергіївна.

Протягом третього дня учасники студій працювали із директором «Молодіжного центру» Владиславом Гребенюком та головою правління ГО "Молодь за краще майбутнє", психологом Лесею Романюк.

Студенти навчалися правильно будувати діалог, доносити інформацію до співрозмовника, формували стресостійкість. Тренери запропонували виконати вправу «Сила запитань», яка розвиває повагу до різних точок зору, здатність підтримувати діалог, навчатися та обмінюватися досвідом у процесі спілкування, вміння ставити запитання.

Під час ще однієї вправи «Діалог в акваріумі» учасники отримали досвід у побудові комунікації. Зрозуміли принципи ведення успішного діалогу або переговорів.

Також учасники студій поспілкувалися із наймолодшим депутатом Хмельницької міської ради Анастасією Яровою, яка розповіла про свій досвід ведення передвиборчої кампанії та роботу депутатом. Депутатка розповіла, що важливо ставити собі мету в житті і наполегливо працювати над її досягненням. Також наголосила на важливості роботи в команді та правильному підборі кадрів.

На завершення поділилися враженнями та емоціями, які отримали під час занять у «Школі сучасного лідера», дякували організаторам за чудову можливість не лише отримати нові знання, але й познайомитися із новими цікавими людьми. Також отримали сертифікати про участь, які вручила Юлія Сабій.

В 2016 році пройшла перша екскурсія в Хмельницькій міській раді. Протягом трьох років для учнів проводилися екскурсії, брейн-ринги, квести, а в грудні 2018 року вперше провели «Школу сучасного лідера». Першими учасниками стали старшокласники, потім були студенти вищих навчальних закладів та вищих професійних училищ Хмельницького. Загалом в освітніх проектах, ініційованих міською радою, взяло участь більше п’яти тисяч учнів та студентів, які є активними, небайдужими та бажають познайомитися із місцевим самоврядуванням.