Новини
Щодо прийому заяв та видачі біометричних документів у Хмельницькому ЦНАПі
Запис на електронну чергу для подачі документів на отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм через офіційний сайт ЦНАП міста Хмельницького буде здійснюватися до 27 грудня 2018 року включно.
Відновиться такий запис уже з 03 січня 2019 року з можливістю попереднього запису на п’ять робочих днів.
Також прийом документів буде здійснюватися у день звернення (за наявності необхідних документів) за допомогою запису через термінал електронної черги в приміщені управління адміністративних послуг (вул. Соборна, 16).
За додатковою інформацією пропонуємо звертатись у сектор з оформлення біометричних документів відділу надання адміністративних та інших послуг управління адміністративних послуг за номером телефону: 70-50-64.