Новини
Секретар Хмельницької міської ради Віталій Діденко відповідав на телефонні звернення хмельничан
За участі секретаря Хмельницької міської ради Віталія Діденка відбулася пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Містяни в умовах карантинних обмежень користуються можливістю озвучити проблемні питання за допомогою телефонних прийомів. Сьогодні протягом години пролунало 4 дзвінки, дозвонювачі порушили 7 питань.
Першим на телефонну лінію звернувся хмельничанин, який проживає на вулиці Річковій, 2. Чоловік скаржився на сусіда, який встановив паркан і тепер автомобілі оперативних служб не можуть під’їхати до будинку. Також він встановив гараж на проїзній частині.
«Ми розберемося з ситуацією та доручимо управлінню земельних ресурсів вивчити ваше питання. І, якщо в сусіда немає відповідних документів та дозволів, будемо відповідно реагувати», - зазначив Віталій Васильович.
Наступним звернувся мешканець мікрорайону Озерна. Хмельничанин просив звернути увагу на те, що тролейбуси №2а, 3, 10 не дотримуються графіків руху і особливо зараз, в умовах перевезення тільки сидячих пасажирів, велика проблема виїхати з даного мікрорайону. Також чоловік просив облаштувати павільйон для очікування на зупинці біля міської лікарні на вулиці Проскурівській, 74. Зараз там лише дві лавки і під час непогоди людям немає де сховатися.
«Ми ваше звернення зафіксували і будемо вивчати ситуацію чи є там можливість встановити павільйон для очікування», - сказав Віталій Діденко.
Звернувся на телефонну лінію і директор громадської організації «Федерація кульової стрільби Хмельницької області» Петро Бардецький. Він дякував міській владі за підтримку не лише цього виду спорту, а й спортивного руху загалом. Також дозвонювач просив і надалі підтримувати спортсменів, адже його вихованці здобувають нагороди не лише на всеукраїнських змаганнях, але й на змаганнях європейського та світового рівня.
Петро Михайлович просив допомогти відремонтувати каналізацію та облаштувати систему вентиляції в приміщенні НВК №10, де займаються вихованці. Також було б добре облаштувати зал загальної фізичної підготовки, щоб спортсмени мали, де готуватися до змагань.
«Ми подивимося що можна зробити. Ви ж знаєте, що якщо можливість є, ми завжди готові підтримати. Можливо в березні, коли буде перерозподіл бюджету на поточний рік вдасться, щось зробити», - зазначив секретар міської ради.
За усіма проблемними питаннями, з якими телефонували хмельничани, Віталій Васильович надав доручення відповідним структурам з метою більш детально їх вивчити та повідомити заявників про результати розгляду звернень.