Новини
Роман Примуш відповідав на телефонні звернення хмельничан
Сьогодні на телефонні звернення хмельничан під час прямої телефонної лінії відповідав заступник міського голови Роман Примуш. Впродовж години пролунало 7 дзвінків. Звернення стосувалися житлово-комунальної сфери: омолодження дерев, розчистки снігу на прибудинкових територіях і зупинках громадського транспорту, облаштування дитячого майданчика тощо.
На пряму лінію «Міська влада відповідає» зателефонував мешканець будинку, що на вулиці Болбочана. Просив сприяння в ремонті сходів поблизу НВК №2, зі сторони вул. Гречка, а також підсипати щебнем ґрунтову доріжку, що пролягає до стадіону у мікрорайоні Дубове, та полагодити бігові доріжки на самому стадіоні.
Наступні два дзвінки були від мешканців багатоповерхівок №42 на проспекті Миру та №14/4 на вул. Зарічанській. Нарікали на незадовільну роботу приватної компанії ТОВ «Керуюча Компанія «ДОМКОМ Хмельницький», яка обслуговує їхні будинки. Зокрема, на нерозчищену від снігу прибудинкову територію та стан внутрішньобудинкових мереж. Жителі з проспекту Миру, 42 і 44 також звернулися з проханням облаштувати на спільній території дитячий ігровий майданчик і замінити на нові старі гірки.
Спілкуючись із заявниками, заступник міського голови зазначив, що з управляючою компанією «ДОМКОМ Хмельницький» обов’язково буде проведено відповідну роботу, адже саме до цієї організації найбільше надходить нарікань від жителів міста, а мешканцям порадив створити ОСББ, найбільш якісну, за словами заступника міського голови, форму управління будинком.
Про результати розгляду звернень усі, хто телефонував на пряму лінію «Міська влада відповідає», будуть поінформовані письмово у встановлені законодавством терміни.
Спілкуючись із журналістами, заступник міського голови Роман Примуш запевнив, що у місті Хмельницькому стабільно працюють усі комунальні підприємства, які надають жителям усі необхідні послуги, у тому числі й ті, що займаються прибиранням снігу. Також торкнувся теми вакцинації, яка офіційно стартує з 15 лютого, та створення для її проведення двох мобільних бригад. Також Роман Борисович розповів про пункти обігріву, які є у місті і з настанням прогнозованих сильних морозів готові приймати людей тощо.