Новини
«Різдвяна зірка чудо сповіщає!»
29.12.2020 13:57
Виставку творів учнів та викладачів Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва на зимову тематику представлено у виставковій залі Хмельницької міської ради. Експозицію сформували роботи як знаних так і зовсім юних митців - від по - дитячому наївних робіт до складних творів. Справжню зимову казку та святковий настрій дарують автори виставки.