Новини
Ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» виконують аварійні та ремонтні роботи
24.06.2020 10:51
Сьогодні ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» виконують роботи по усуненню поривів водопроводу на вулиці Чкалова, 13, вулиці Тернопільській, 34/4-34/5 та на проспекті Миру, 71/2.
Також виконуються роботи по ремонту пожежного гідранту на проспекті Миру, 62 та проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вулиці Спортивній, 15-17.
Адміністрація міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності.