Новини
Провели День здоров'я та спорту, акцентований на військових навиках і вміннях
17.09.2022 23:59
"Провели вже традиційний "День здоров'я і спорту» для працівників виконавчого комітету, підрозділів міської ради та комунальних підприємств, установ.Найперше - поіменно згадали всіх спортсменів-хмельничан, що загинули у війні за Україну.Цього року все про війну, навіть день здоров'я. Багато наших колег зараз мобілізовані і захищають нашу землю - починаючи від мого заступника та радника, до сотень працівників інших структурних підрозділів і комунальних підприємств. Без перебільшення - у кожному управлінні, кожній установі хтось воює. Ті, хто поки у тилу мають постійно навчатися та готуватися, всі мають бути готові вже завтра змінити тих, хто у лавах збройних сил.Тому і наш День здоров’я акцентований на військових навиках і вміннях.Змагалися у військовій естафеті - біг у протигазі, перенесення поранених, одягання обмундирування, стрільба. Біатлон з фізичною підготовкою і стрільбою. Кульова стрільба. Інструктаж з тактичної медицини, і військовій підготовці. Навіть у такій змагальній формі вчимося найнеобхіднішому в наш час.Маємо бути готовими завжди. Усі!", - написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.