Рішення міської ради

Про затвердження Концепції системи енергетичного менеджменту Хмельницької міської територіальної громади

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятої сесії

№51 від 21.04.2021 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №13

 

Про затвердження Концепції системи енергетичного менеджменту Хмельницької міської територіальної громади

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області» від 29.04.2020р. №475-р, з метою ефективного використання енергоносіїв установами та комунальними підприємствами, що входять в систему енергетичного менеджменту незалежно від підпорядкування та повністю або частково фінансується за кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади та зниження енерговитрат, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах» від 26.04.2017 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Концепцію системи енергетичного менеджменту Хмельницької міської територіальної громади, згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення сесії міської ради «Про затвердження Концепції системи енергетичного менеджменту міста Хмельницького» від 10.10.2018р. №7.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Р.Примуша.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 1058 КБ
Формат: pdf