Рішення міської ради

Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістадцятої сесії

№12 від 12.07.2017 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 21-ї сесії від 11.04.2018 №42

рішенням 9-ї сесії від 20.10.2021 №14

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою вшанування мешканців міста Хмельницького-учасників антитерористичної операції, керуючись рішенням восьмої сесії Хмельницької міської ради №56 від 21.09.2016 року та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заснувати Почесну відзнаку міського голови «Воля та мужність».

2. Затвердити Положення про Почесну відзнаку міського голови «Воля та мужність» (додається).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 12.07.2017р. №12

 

Положення

про Почесну відзнаку міського голови «Воля та мужність»

1. Почесна відзнака міського голови «Воля та мужність» засновується з метою відзначення жителів міста Хмельницького, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, проявили виняткову волю, мужність та відвагу при виконанні військового обов’язку.

2. Нагородження проводиться на підставі розпорядження міського голови за поданням громадських організацій та військових формувань та приурочується до державного свята День захисника України.

3. Звернення подається на ім’я міського голови і повинно містити біографічні відомості та характеристику кандидата на нагородження. До звернення додаються документи, що підтверджують його перебування у зоні антитерористичної операції.

4. Нагородження проводиться міським головою або уповноваженими ним особами в урочистій обстановці.

5. Особі, яка нагороджується вручається посвідчення та нагрудний знак відповідно до опису Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність», що додається до цього Положення.

6. Повторне нагородження Почесною відзнакою міського голови «Воля та мужність» не допускається.

 

Додаток до Положення

 

Опис відзнаки «Воля та мужність»

Нагрудний знак Почесної відзнаки міського голови  «Воля та мужність» складається з трьох частин: колодки, хреста та накладки. Хрест (розмір хреста 45*45 мм) виготовлений методом штампування з латунних сплавів. Товщина металу 2,5 мм. Гальванічно вкритий шаром золота та ювелірними напівпрозорими емалями. Зі зворотної сторони хреста лазерне гравіювання номеру нагороди.

Поверх хреста окремою деталлю кріпиться накладка. Накладка виготовлена методом штампування з латунних сплавів. Товщина металу 2,0 мм. Гальванічно вкрита шаром золота та ювелірними емалями, відповідно до ескізу.

Колодка являє собою складену та прошиту стрічку національних кольорів з металевим кріпленням до одягу зі зворотної сторони колодки у вигляді двох цангових затисків.

Габаритний розмір ордену 45*85 мм.

 

Секретар міської ради М.Кривак

Начальник управління праці та соціального захисту населення С.Воронецький