Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради №12 від 12.07.2017 «Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№42 від 11.04.2018 р.

 

Про внесення змін в рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради №12 від 12.07.2017 «Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Постановою Верховної Ради України від 17.01.2017 року №1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради №12 від 12.07.2017р. «Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї», виклавши додаток в новій редакції.

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 11.04.2018р. №42

 

Положення

про Почесну відзнаку міського голови «Воля та мужність»

1. Почесна відзнака міського голови «Воля та мужність» засновується з метою відзначення жителів міста Хмельницького, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, проявили виняткову волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов’язку, активних учасників добровольчих формувань та постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Революції Гідності з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я.

2. Нагородження проводиться на підставі розпорядження міського голови за поданням громадських організацій, військових формувань та добровольчих формувань і приурочується до свят: День українського добровольця (14 березня), День Героїв (23 травня), День незалежності України (24 серпня), День захисника України (14 жовтня).

3. У поданні на ім’я міського голови повинна міститися інформація щодо безпосередньої участі кандидата на нагородження в антитерористичній операції або добровольчому формуванні.

4. Нагородження проводиться міським головою або уповноваженими ним особами в урочистій обстановці.

5. Особі, яка нагороджується вручається посвідчення та нагрудний знак відповідно до опису Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність», що додається до цього Положення.

6. Повторне нагородження Почесною відзнакою міського голови «Воля та мужність» не допускається.

 

Додаток до Положення

Опис Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність»

Нагрудний знак Почесної відзнаки міського голови  «Воля та мужність» складається з трьох частин: колодки, хреста та накладки. Хрест (розмір хреста 45*45 мм) виготовлений методом штампування з латунних сплавів. Товщина металу 2,5 мм. Гальванічно вкритий шаром золота та ювелірними напівпрозорими емалями. Зі зворотної сторони хреста лазерне гравіювання номеру нагороди.

Поверх хреста окремою деталлю кріпиться накладка. Накладка виготовлена методом штампування з латунних сплавів. Товщина металу 2,0 мм. Гальванічно вкрита шаром золота та ювелірними емалями, відповідно до ескізу.

Колодка являє собою складену та прошиту стрічку національних кольорів з металевим кріпленням до одягу зі зворотної сторони колодки у вигляді двох цангових затисків.

Габаритний розмір ордену 45*85 мм.

 

Начальник управління С.Воронецький