Новини
Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення надавача послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади
Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 09.12.2021 № 1188.
З метою впорядкування надання мешканцям Хмельницької міської територіальної громади своєчасних, належної якості послуг з вивезення побутових відходів, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади» від 28.10.2021 № 975, керуючись законами України «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Ввести в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади, оформлене протоколом засідання конкурсної комісії від 07.12.2021, а саме:
1.1. Про визначення переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом № 1 Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» строком на п’ять років.
1.2. Про визначення переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом № 2 товариства з обмеженою відповідальністю «Носоріг ЕКО» строком на дванадцять місяців.
1.3. Про визначення переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом №3 товариства з обмеженою відповідальністю «Носоріг ЕКО» строком на дванадцять місяців.
1.4. Про визначення переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом № 5 товариства з обмеженою відповідальністю «Носоріг ЕКО» строком на п’ять років.
(Лот №1): територія, до складу якої входять землі сіл: Іванківці, Олешин, Велика Калинівка, Черепова, Черепівка.
(Лот №2): включає в себе територію, до складу якої входять села: Шаровечка, Мацьківці, Малашівці, Волиця, Климківці та Водички.
(Лот №3): територія, до складу якої входять землі сіл: Давидківці, Бахматівці, Пирогівці, Пархомівці, Прибузьке.
(Лот №5): Територія мікрорайону Ружична, хутору Швейцарія та дачних масивів, обмежена з північної сторони р. Кудрянка та ставками на ній до вул. Купріна, східна сторона починається від перетинання річки Кудрянка з вул. Купріна по дамбі та вул. Проектна 10 до межі м. Хмельницького, південна та західна сторони межують із землями Розсошанської сільської громади.