Новини
Презентували сертифіковану комунальну лабораторію для технічного нагляду за будівельними і ремонтними роботами
21.05.2021 09:31
20 травня презентували сучасну сертифіковану комунальну лабораторію для технічного нагляду.
"Новий рівень якості технічного контролю за будівельними і ремонтними роботами, що проводитимуться в місті! Відтепер якість робіт підрядників буде під іншим контролем. Не секрет, що мали з тим проблему.
Ще в 2019 році комунальне підприємство отримало завдання: облаштувати власну лабораторію для контролю. Закупили обладнання, підготували приміщення, пройшли сертифікацію. Загальна вартість - понад 1,1 млн грн.
Більше жодних "паперових" перевірок якості та покладання на результати приватних лабораторій" - зазначив міський голова Олександр Симчишин.