Новини
Побачити як змінився Хмельницький можна за допомогою фотопроєкту від Туристично-інформаційного центру
Фахівці Туристично-інформаційного центру запрошують хмельничан та гостей міста взяти участь у фотопроєкті «Минуле vs Сьогодення», завдяки якому можна побачити як змінився Хмельницький протягом років. Для участі потрібно надіслати старі і нові світлини, зроблені в одному місці у різні роки, для порівняння. Родинні фото вітаються.
За останні роки на вулицях міста з’явилось чимало нових будівель, скверів, торгових центрів тощо. Цікаво спостерігати за тим, як місто трансформується, і не менш цікаво бачити, як змінюються хмельничани разом з ним.
Взяти участь у проєкті можна до 11 жовтня.
Фото надсилайте в месенджер ТІЦу в фейсбук та інстаграм.
Усі світлини буде опубліковано на сторінці ТІЦ у мережі фейсбук.
Учасники, чиї фото наберуть найбільше вподобань, отримають фірмові подарунки від Туристично-інформаційного центру.