Новини
По вулиці Степана Бандери тривають роботи з будівництва водопроводу
11.01.2023 09:05
Роботи з будівництва водопроводу на вулиці С. Бандери, на ділянці поблизу будинку №43, продовжуються. 10 січня працівники підрядної організації виконували роботи з приєднання верхньої ділянки з будівництвом колодязя.
«Роботи ускладнюються наявністю великої кількості підземних комунікацій, кабельних ліній електропередач, газопроводу та зв’язку. Підрядна організація виконує їх уважно й акуратно, щоб не пошкодити комунікації. Водогін по вул. С. Бандери побудований ще в 70-х роках і вичерпав свій експлуатаційний термін. Замінюємо 480 метрів. Повністю завершити роботи плануємо до кінця січня», - розповів головний інженер МКП «Хмельницькводоканал» Станіслав Міхалець.