Новини
Плюс ще один шкільний спортивний майданчик
11.09.2020 09:50
Півтора мільйона гривень коштував бюджету міста новий стадіон. Він з’явився біля Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи №6. Цей спортмайданчик, з подібних, став 29 за рахунком. І другим, відкритим упродовж цього тижня. До кінця року планують завершити будівництво ще трьох шкільних стадіонів. Забезпечити сучасними майданчиками для занять спортом усі школи міста влада планує до 2022-го року, каже міський голова Олександр Симчишин.
Детальніше у сюжеті МТРК «Місто»