Новини
Освітяни та молодь говорили про важливість Пласту
Протягом трьох днів, з 11 до 13 вересня, на базі рекреаційного центру «Берег надії», що у селі Головчинці, відбувся тренінг- семінар для освітян та молодіжних працівників «Про Пласт» спільно з Пласт - український скаутинг.
Учасників заходу привітала заступник міського голови Галина Мельник, яка наголосила на важливості створення потужного осередку Пласту в Хмельницькому та розвиток організації в цілому.
Учасники тренінгу-семінару знайомились із діяльністю організації, її особливостями, цінностями та ідейними засадами. Про це розповідали представники із різних куточків України: Київщини, Львівщини, Івано-Франківщини та Хмельниччини.
Почесними гостями на заході стали відновниця Пласту в Хмельницькому та перший пластун в місті (після відновлення Пласту в Україні у 1989 році) – Галина Барабаш і Олег Підлісний.
Хмельницький міський центр туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді створив цікавий туристичний квест та ряд тематичних завдань для учасників заходу.
Захід проходив із дотриманням карантинних вимог та обмежень.