Новини

Олександр Симчишин поспілкувався з мешканцями Хмельницької громади у телефонному режимі

Сьогодні з мешканцями Хмельницької громади під час прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» спілкувався міський голова Олександр Симчишин. Спілкування телефоном є результативним засобом комунікації, який дозволяє озвучити наболілі питання керівництву міста. Протягом години на телефонну лінію звернулося 16 осіб, було порушено більше двадцяти питань. Традиційно додзвонювачі цікавилися вирішенням житлового питання, ремонтом доріг, вивезенням сміття, пільгового проїзду у приміському транспорті тощо. Частина звернень стосувалися проблем із опаленням помешкань на початку опалювального періоду.

Зателефонувала мешканка села Бахматівці, яка порушила одразу декілька проблемних питань. Зокрема, відсутність води у частині господарств села, стихійне сміттєзвалище поблизу населеного пункту.

«Ми знаємо ту проблему і плануємо замовляти проектно-кошторисну документацію на будівництво водогону і в найближчі роки робити. Маємо 24 села, з яких в половини є проблеми з водою, тому ми знаємо і будемо робити. Ми плануємо викопати свердловину і забезпечити цією водою тих, у кого води немає», - зазначив Олександр Симчишин.

Наступне звернення стосувалося облаштування заїзду на вулицю Західно-окружну та ремонту асфальтобетонного покриття на вулиці Багряного. Жінка розповіла, що мешканці вулиці частково зробили дорогу власним коштом.

«Ми робимо вулиці які входять у різні дачні масиви, почергово. На вашому масиві ми за останні два роки зробили вулиці Роздільну, Кленову в дві черги. Якщо люди беруть участь у співфінансуванні доріг, то такі дороги йдуть в окрему чергу. В листопаді ми формуватимемо списки на наступний рік. Відправимо людей, щоб обстежили і будемо включати до плану робіт», - пояснив Олександр Сергійович.

Ще один дзвінок надійшов від мешканки дачного масиву «Шаровечка-2». Жінка просила відновити роботу автобусного маршруту.

«Ми декілька разів запускали різних перевізників, але він їздить декілька днів і відмовляється і розриває договір, бо немає пасажирів. Шукаємо зараз того перевізника, який поїде. Якщо не знайдемо, будемо пробувати пускати транспорт нашого комунального підприємства. Якщо ми запустимо маршрут, то багато буде залежати від мешканців масиву, щоб було кому їздити. Рішенням виконкому окремо затверджено маршрут №15, який йде на ваш масив», - розповів Олександр Симчишин.

В ході спілкування міський голова на частину питань дав усні роз’яснення, на решту звернень громадяни отримають письмові відповіді протягом тридцяти днів.