Новини

Обговорили нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення на 2018 рік

16 квітня у приміщенні міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” відбулося громадське обговорення щодо наміру підприємства змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік. Захід відбувся за участі представників адміністрації та трудового колективу підприємства, громадськості міста, а також заступника міського голови Анатолія Нестерука.

Головний економіст МКП “Хмельницькводоканал” Галина Павлощук стисло озвучила основні складові тарифу та їх зростання, зокрема, найбільшу увагу було звернено на зростання вартості електроенергії для промисловості, податків та зборів, рентної плати та інших складових структури тарифу. Після обговорення до присутніх звернувся Анатолій Нестерук.

“Ми весь час думаємо, як місто повинне вижити, як зробити так, щоб тарифи не підвищувалися. Звичайно, будь-яке підвищення цін — чи то на тепло, чи то на воду, чи на електроенергію, - населення сприймає такі зміни негативно. Я, як і інші споживачі, теж не хочу, щоб тарифи зростали. Міський голова, депутати, усі зацікавлені у тому, аби комунальні підприємства працювали злагоджено, щоб люди отримували гідну заробітну плату, аби і надалі працювали на благо міста. Я підтримую вас і погоджуюсь із тим, що тарифи потрібно підвищити, аби в майбутньому уникнути несприятливої фінансової ситуації”, - зазначив заступник міського голови.

Варто відзначити, що до проведення громадського обговорення були враховані всі зауваження та пропозиції, що надійшли від населення міста, відтак МКП “Хмельницькводоканал” забезпечив виконання постанови НКРЕКП №866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”.

На розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи:

вартість послуги з централізованого водопостачання (з ПДВ) — 9,05 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з ПДВ) — 8,87 грн/куб.м.