Новини

Новий дошкільний навчальний заклад будують у мікрорайоні Лезневе

На спорудження нового двоповерхового садочка у мікрорайоні Лезневе загальною площею 1336,27 кв. м з бюджету міста Хмельницького виділили понад 30 млн грн. Дошкільний навчальний заклад, що знаходиться за адресою: вулиця Шостаковича, 28-А, розрахований на 120 маленьких відвідувачів. Умови на них чекають сучасні та комфортні.

За інформацією управління капітального будівництва площа ділянки, на якій триває будівництво, становить 0,8293 га. Садочок розрахований на 6 груп. На першому поверсі розмістяться три групи дітей: молодша, середня і старша з повним набором приміщень (приймальною, ігровою, спальнею та туалетами), а також господарсько-адміністративною частиною (медична кімната, кабінет завідуючого, кімната персоналу, кухня, пральня). Кожна з груп, крім основного входу з загального коридору, матиме самостійні виходи (евакуаційні) назовні. На другому поверсі будуть розташовані ще три групи дітей: одна старша і дві підготовчі, з аналогічним набором приміщень, як на першому поверсі, та додатково зал для музичних та гімнастичних занять, методичним кабінетом та кладовими. З кожної групи є другі (евакуаційні) виходи через балкони по зовнішніх сходах на територію дошкільного закладу.

Крім основної споруди, у складі комплексу проектом також передбачається зведення господарської споруди, котельні, комплектної трансформаторної підстанції, літніх тіньових навісів для кожної групи дітей, резервуар дощових вод, пожежний резервуар та самопливний колектор.