Новини
Найкращі роботи учасників конкурсу «Вишиванка2020» представлено онлайн
12.08.2020 09:15
Напередодні Дня вишиванки Хмельницька міська рада запропонувала хмельничанам долучитися до яскравого конкурсу «Вишиванка2020». Протягом 20-22 травня хмельничани викладали свої фото у національному вбранні у соцмережах з хештегом #Вишиванка2020. Після завершення конкурсу було визначено переможця - Вікторію Бурковську, яка отримала сертифікат на професійну фотосесію від талановитої Катерини Кушнір.
Серед представлених фото було відібрано 50 найоригінальніших фото для участі в онлайн виставці. Запрошуємо переглянути цікаві, яскраві фото хмельничан у національному одязі.