Новини
Нагороди за мужність отримають п'ятеро Героїв російсько-української війни
Почесною відзнакою Хмельницької міської громади "Мужність і відвага" нагородять ще трьох жителів міста Хмельницького, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час захисту кордонів України та її територіальної цілісності та двох хмельничан-патріотів, які віддали життя за Україну. Таке рішення сьогодні, 23 грудня, ухвалили депутати міської ради під час чергової другої сесії.
Нагороди загиблих Героїв вручать їхнім рідним. Разом з Почесними відзнаками родини загиблих під час війни на сході України отримають грошову винагороду у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, збільшену на суму сплати податку з доходів фізичних осіб. На це передбачені кошти у бюджеті Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік.
Почесної відзнаки Хмельницької міської громади "Мужність і відвага" удостоєні учасники російсько-української війни: Дєєв Іван Анатолійович; Іванчук Сергій Олександрович; Марценюк Юрій Сергійович; Неживий Микола Миколайович (посмертно); Коваль Володимир Валентинович (посмертно).