Новини
На засіданні виконкому проаналізували роботу підприємств комунальної власності
Відбулося засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради в розширеному складі. Першим члени виконкому розглянули питання «Про підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, що належать до Хмельницької міської територіальної громади».
«Не тільки контролюємо, але й вчимо працювати краще і краще. З нашими комунальними підприємствами міста працюють балансові комісії: Вивчають ефективність їх роботи, реалізацію стратегічних планів розвитку, готують рекомендації щодо покращення фінансово-господарської діяльності. За результатами роботи комісій проводимо розширене засідання виконкому, де спілкуємося із кожним керівником. Аналізуємо фінансово-господарський стан, роботу зі скаргами і зверненнями мешканців, управлінську роботу керівників тощо.
Тішить, що цього року, попри непросту економічну ситуацію, збитки, пов’язані з діяльністю комунальних підприємств, зменшилися. Натомість зросла середня заробітна плата комунальників.
Щодо керівників тих підприємств, які у 2020 році показали поганий результат роботи, будемо приймати дисциплінарні, а, можливо, і кадрові рішення. Натомість кращих стимулюємо додатково!
Приємно, що деякі комунальні підприємства, які у 2019 році за результатом роботи таких балансових комісій мали багато зауважень і дисциплінарних стягнень, вже у 2020 році мали в рази кращі показники у роботі. Це вже результат», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.
Також під час засідання члени виконкому розглянули понад 50 питань, зокрема:
- проголосували за забезпечення компенсації 50% оплати за навчання у ВНЗ міста для учасників АТО;
- надали матеріальну допомогу понад 100 особам на 198 тисяч гривень;
- надали матеріальну допомогу ліквідаторам аварії на ЧАЕС 1 категорії (371 учасник ліквідації на 526 тисяч гривень);
- затвердили акти про розміри збитків у результаті використання земельних ділянок без документів на 157 тисяч гривень. По суті така робота з інвентаризації земельних ділянок вже 4 роки приносить понад 3 млн грн до бюджету щороку;
- визначили приміщення комунальної власності, які будуть надані в оренду через аукціон;
- виділили службове житло для працівників комунальних підприємств;
- надали дозвіл мешканцям громади на переведення садових будинків у житлові.