Новини

На «Новаторі» пройшло розширене засідання правління Об'єднання організацій роботодавців Хмельницької області

22 лютого відбулося засідання правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області та Об'єднання організацій роботодавців Хмельницької області на території Державного підприємства «Новатор». Насамперед, учасникам провели екскурсію підприємством та ознайомили з виробництвом й продукцією, котру виробляє «Новатор». Далі відбулося засідання правління Союзу, у якому взяв участь заступник міського голови Андрій Бондаренко. Він зазначив, що міська влада працює над легалізацією трудових відносин, а це призводить до збільшення податків у місто й сприяє таким чином розвитку Хмельницького.

«По місту кількість суб’єктів підприємницької діяльності тільки за минулий рік зросла майже на 500 осіб, це понад 2 тисячі нових працівників», – повідомив Андрій Бондаренко.

Оскільки у залі було чимало керівників потужних підприємств, Андрій Євгенович ще раз наголосив на актуальності проблеми професійно-технічної освіти та закликав надавати рекомендації щодо замовлення та затребуваних професій. У ході засідання обговорили податкові новації та ситуацію на обласному ринку праці та інші нагальні питання.