Новини

На екскурсію до міської ради

Сьогодні міська рада зустрічала другу у новому навчальному році групу екскурсантів – учнів 9 класів з шістнадцяти закладів загальної середньої освіти міста, які брали участь у квесті "Місто – влада – громада", а це понад сотня юнаків і дівчат. Дев’ятикласникам показали сесійну залу та кабінет міського голови.

Під час екскурсії учні знайомились із будівлею міської ради, історією міського самоврядування, спілкувались із керуючою справами виконавчого комітету, ідейною натхненницею освітнього проекту - екскурсії міською радою Юлією Сабій і навіть уявляли себе в ролі очільника міста, зачитуючи текст присяги міського голови. Юних хмельничан керуючий справами ознайомила із процесом формування бюджету міста та основними напрямками роботи виконавчого комітету, а секретар міської ради Михайло Кривак - з діяльністю депутатського корпусу міста.

«Долю країни дуже часто вирішують старші люди, але й молодь країни також має бути небайдужою. Хочемо, аби ви цікавились тим, що відбувається в країні, у вашому рідному місті, хочемо пробудити у вас інтерес до політики», – наголосив секретар міської ради Михайло Кривак.

Школярам також розповіли про офіційну символіку Хмельницького (герб і прапор міста, хоругву (штандарт) міського голови) та історичний Державний Прапор України, який віднедавна зберігається у Хмельницькій міській раді.

По закінченню екскурсії юнаки та дівчата отримали подарунки від міської ради.