Новини
Микола Ваврищук проведе онлайн-прийом громадян
29.09.2021 14:43
В четвер, 30 вересня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування за участю заступника міського голови Миколи Васильовича Ваврищука, що курує напрямки містобудування, архітектури, земельних відносин, будівництва, екології, поводження з відходами, транспорту.
Заступник міського голови дасть відповідь на запитання хмельничан, залишені в коментарях за посиланням.
Увага! Якщо Ви хочете отримати на своє запитання письмову відповідь, то залишайте свою електронну або фізичну адресу. Відповідь надійде упродовж 30 днів.