Новини

Михайло Романчук - дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу з плавання

У місті Будапешт (Угорщина) триває чемпіонат світу 2022 року з водних видів спорту. Заслужений майстер спорту України з плавання Михайло Романчук, який посів третє місце на дистанції 800 метрів вільним стилем, сьогодні здобув другу бронзову нагороду уже на дистанції 5 кілометрів на відкритій воді. До речі, ця медаль стала першою в історії України на чемпіонаті світу на відкритій воді. Призова трійка виглядає так:

1. Флоріан Веллброк (Німеччина);

2. Грегоріо Палтріньєрі (Італія);

3. Михайло Романчук (Україна).

До слова, Михайло ще буде змагатися на дистанції 10 кілометрів на відкритій воді, яка є олімпійським видом.

Щиро вітаємо спортсмена з нагородами чемпіонату світу та бажаємо здобути ще одну медаль на цих престижних змаганнях.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!