Новини
Михайло Кривак провів особистий прийом громадян у мікрорайоні Виставка
23.02.2023 11:07
Заступник міського голови Михайло Кривак спілкувався з мешканцями мікрорайону Виставка під час особистого прийому громадян. Протягом двох годин до заступника міського голови звернулося 15 осіб, було озвучено майже 30 питань. Серед них: надання матеріальної допомоги, поліпшення житлових умов, допомога з житлом для внутрішньо переміщених осіб, ремонт частини дороги та облаштування тротуару на вулиці Ярославській, що у мікрорайоні Лезневе, влаштування дитини до дошкільного навчального закладу тощо.
Михайло Михайлович жодне звернення не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Конкретні доручення з порушених питань надано керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.