Новини
«Молодіжний центр» формує базу громадських молодіжних організацій міста
12.01.2021 16:43
Комунальна установа «Молодіжний центр» формує базу громадських молодіжних організацій міста Хмельницького для поліпшення комунікації та розвитку громади.
Усім, хто бажає бути в темі усіх молодіжних активностей, брати активну участь в розбудові молодіжної спільноти Хмельницької ОТГ та користуватись усіма можливостями міської ради, пропонуємо
заповнити коротку анкету й долучитися до активної молодіжної спільноти міста.
Із питаннями та пропозиціями можна звертатися за телефоном: +38 067 58 07 548 (Владислав).
Заповнити форму можна за посиланням.