Новини

Молодіжна громадська рада оновила свій склад

Три роки поспіль у Хмельницькому при управлінні молоді та спорту міської ради активно діє консультативно-дорадчий орган – Молодіжна громадська рада, що слугує середовищем для консолідації молоді міста. Серед її членів – лідери міського учнівського та студентського самоврядування, представники молодіжних громадських організацій.

13 березня відбулися установчі збори міської молодіжної ради. Оновлено склад ради, яка наразі налічує 31 особу. Очолити молодіжний консультативно-дорадчий орган вдруге довірили Анастасії Козак.

«Впродовж трьох років управління молоді та спорту, молодіжна громадська рада намагалися планували свою роботу, проводили спільні заходи. До організації заходів, планування акцій, які проводилися за сприяння нашого управління і молодіжної ради, долучалась молодь міста, особливо активно - останні два роки. Ми підтримували усі гарні починання, цікаві для усього міста акції. Це дало свій позитивний результат у плані освітніх питань для молоді, проведення активного дозвілля та оздоровлення молоді, залучення молоді до політичної освіти та громадської активності» - зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Ремез.

За словами начальника управління, загалом на реалізацію молодіжної політики у Хмельницькому цьогоріч з міського бюджету виділено понад 8 млн грн, які будуть направлені на проведення заходів, на утримання новоствореного Молодіжного центру (вул. Кам’янецька, 63), відкриття якого планується у квітні цього року, різноманітні нагородження тощо.

«Фінансування на реалізацію молодіжної політики у місті Хмельницькому щороку збільшується. Сподіваємось, відкриття «Хмельницького молодіжного центру», створення якого було ініційовано молоддю міста та підтримано міським головою, дасть серйозний поштовх молоді для того, щоб вона могла реалізовувати свої плани у рідному місті», - додав Сергій Ремез.

Оновлена команда ознайомилась з типовим положенням про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №1198 від 18 грудня 2018 року, внесли зміни у положення Молодіжної громадської ради з урахуванням типового положення, затвердженого цією постановою, а також напрацювала нову структуру та напрямки роботи Молодіжної ради, яка обрана терміном на 2 роки (2019-2021 роки). Під час заходу підписано меморандум про співпрацю між органами студентського та учнівського самоврядування і молодіжними громадськими організаціями Хмельницького.

У ході засідання голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак представила присутнім звіт-презентацію про діяльність міської молодіжної ради у 2018 році та у І кварталі 2019 року.

Усіх, кого цікавить саморозвиток та реалізація власних ідей з користю для молоді Хмельницького, молодіжна громадська рада запрошує долучатись до лав молодих та енергійних.

 

Контакти молодіжної громадської ради:
E-mail: mgr.khm2016@gmail.com

Facebook: facebook.com/mgr.khm/
Instagram: instagram.com/mgr.khm