Новини
Молодь Хмельницького відзначила День захисників та захисниць України цікавими та патріотичними активностями
В рамках відзначення Дня захисників та захисниць України управління молоді та спорту спільно з «Молодіжним центром» 14 жовтня провели фестиваль «Козацький дух».
Стартував фестиваль 12 жовтня з квесту «Втрачена хоругва», де найактивнішими учасниками стала команда СЗОШ №21, яка пройшла шляхом визначних постатей та подій міста, що дотичні до становлення незалежної України, та знайшла у міській раді схований прапор.
В день свята на вулиці Проскурівській було розгорнуто мистецький проєкт «Нам не 30» від «Молодіжного центру» та проєкт «Воїн», які у фото розказують історію України та її воїнів.
Також тут проходив міні-чемпіонат із розбирання-збирання автомата Калашникова. Переможцем та володарем кубку став Олександр Лозінський. Поруч представники організації «ПЛАСТ Хмельницький» долучились до проведення тематичнихмайстер-класів. Також відбувся благодійний майстер-клас з розпису екоторбинок. Зібрані кошти буде передано родині загиблого командира гірсько-штурмової роти 10 ОГШБр Миколи Мужичука з позивним «Кіт».
Тихий, мирний вечір, завдяки нашим захисникам, продовжився літературною вечіркою у «Мистецькому дворику». Свої поетичні твори декламували юні літераторки:
Анастасія Кобильник, Жанна Ільїнська, Ірина Марченко, Дарія Яковлева та Людмила Поліщук.
Завершився вечір акустичною музикою від хмельницьких гуртів «П’25», «BALAN CREW» та «Катана».