Новини
МКП "Хмельницькводоканал" повідомляє про призупинення водопостачання 16 вересня декількох вулиць в центральній частині міста
15.09.2020 16:01
У зв'язку з проведенням робіт по заміні запірної арматури на перехресті вул. Шевченка — вул. Н. Янчук (колишня вул. Горького), 16 вересня з 9.00 до 17.00 буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Проскурівській (на відрізку від Старокостянтинівського шосе до вул. Проскурівської, 92), вул. Шевченка (на відрізку від Старокостянтинівського шосе до вул. Трудової), вул. Н. Янчук та вул. Пилипчука (на відрізку від пров. Шевченка до пров. Пилипчука).
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.