Новини
Міський голова Олександр Симчишин привітав усіх педагогів міста із професійним святом
"Не втомлююся повторювати, що це й моє свято. Той, хто хоч день був вчителем - в душі залишиться ним назавжди. А педагогічна освіта - чудова база для подальшого розвитку і роботи в найрізноманітніших сферах»,- сказав очільник міста
За словами Олександра Симчишина, одне із найперших завдань сучасної освіти - не просто дати знання, а навчити їх використовувати: "У всьому світі зараз панує культ знань, тож педагогіка має бути найпрестижнішою професією. Саме тому ми фінансуємо з казни міста і підвищення зарплат, і надбавку за сумлінну працю та престижність, і премії найкращим вчителям та ще багато іншого".
З 2016 року в місті збудували 5 дитячих садків, 31 спортивний майданчик , реконструюють і добудовують садочки та школи, купують обладнання для спеціалізованих класних кабінетів, мультиборди, роблять ремонти, реформували систему харчування, у 2021 році планують почати будувати ще одну школу на Озерній, завершити ту, що по Залізняка.
За словами Олександра Симчишина, інвестиції у освіту - це інвестиції у майбутнє міста.