Новини
Міська дитяча лікарня отримала електронно-оптичний перетворювач
Електронно-оптичний перетворювач з’явився в міській дитячій лікарні. Це сучасний рентген-апарат, що дозволяє бачити зображення безпосередньо під час операції. Крім цього, він має мінімальне променеве навантаження. Відтепер оперативні втручання, що проводяться дитячими травматологами, будуть значно точнішими і коротшими в часі.
Апарат коштує майже 2 мільйони гривень. Також ним вже можуть користуватися дитячі урологи.
«Хорошу медичну послугу можуть надавати лише на якісному обладнанні. Тому щороку оновлюємо матеріально-технічну базу наших медзакладів. Вже цього року купили обладнання на 16 млн 114 тис. грн., загалом це 30 різних позицій медобладнання. Із запланованого залишилися ще придбати відеобронхоскоп і комплект для трансуретрального резектоскопа на майже 1 млн грн», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.