Новини

Майже 20 питань озвучили хмельничани під час телефонної лінії

Відбулася чергова пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Цього разу із хмельничанами спілкувався заступник міського голови Володимир Гончарук. Протягом години пролунало 13 дзвінків і було порушено 19 питань.

Хмельничан турбувала діяльність магазинів та ринків у період карантину, забезпечення осіб похилого віку продуктами та ліками, дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків та багато іншого.

Стосовно діяльності закладів торгівлі, Володимир Володимирович пояснив хмельничанам, що міська влада дотримується постанови Кабінету Міністрів України щодо виконання усіх необхідних заходів щодо запобігання поширенню вірусу COVID-2019.

Для того, щоб забезпечити осіб старшого віку необхідними продуктами в Хмельницькому також виконується ряд заходів. Особи, які перебувають на обліку в міському територіальному центрі, уже отримують продуктові набори. Доставка проводиться поступово, адже продукти також надходять партіями. Це зроблено для того, щоб пенсіонери отримували свіжу продукцію. Долучилися до забезпечення продуктами соціально уразливої верстви населення спонсори.

А люди похилого віку, які не перебувають на обліку в терцентрі, але хочуть щоб продукти доставили до них додому, можуть звернутися за номерами телефонів 068 275 14 79 або 063 27 40 692 з 9.00 до 17.00 години щодня, крім вихідних.
Варто звернути увагу, що придбання товарів здійснюється за кошти клієнта. Послуга доставки безкоштовна. Закупівлю необхідних продуктів, товарів та медикаментів здійснюватимуть соціальні працівники, клієнту передаватимуть чек.

За словами заступника міського голови на сьогодні уже є домовленість із трьома службами таксі, які також готові забезпечити доставку.

Окремо Володимир Гончарук повідомив, що уже на сьогодні є 5 осіб, які мають цукровий діабет, звернулися з проханням доставити їм інсулін.

Також він повідомив, що в Хмельницькому проводиться дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків, а саме ліфтів, поручнів, стін. Усе відповідно до санітарно-гігієнічних вимог.

Особливо активними під час телефонної лінії були мешканці мікрорайону Ружична. Так, дозвонювачі просили встановити світлофор на вулиці Кам’янецькій, 173, розглянути можливість запуску великогабаритних автобусів або тролейбусів на автономному ходу у години пік. Ще один мешканець мікрорайону, який проживає на вулиці Смотрицького просив продовжити асфальтування вулиці та облаштувати тротуар.

Спілкуючись із хмельничанами, Володимир Володимирович зазначив, що озвучені питання мешканців мікрорайону Ружична будуть розглядатися після завершення карантину.

Загалом за усіма проблемними питаннями, з якими зверталися дозвонювачі, заступник міського голови дав доручення більш детально їх вивчити та повідомити про результати розгляду звернень.