Новини
Карантин – це не канікули, поради батькам щодо вивчення навчального матеріалу вдома
По-перше, треба розуміти, що це не час для відпочинку. Тому графік дитини має залишатись таким, як і в навчальний період. Дітям із середньої та старшої школи важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн, щоб час за ноутбуком не розмивався. Важливо, аби ця робота відбувалася спринтами — проміжками у 20-25 хвилин із перервами на чай, перекус або прогулянка на балконі, присадибній ділянці.
Щоби краще організувати навчання вдома, існує безліч платформ та YouTube-каналів для вивчення тих чи інших предметів. Наприклад, з 16 березня телеканал Київ транслює у YouTube відеоуроки зі шкільної програми, які проводять найкращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв. Це хороший шанс для учнів всієї країни, дізнатися про методики подачі інформації столичних вчителів, а для вчителів ознайомитися із досвідом своїх колег.
Найкориснішими уроки будуть для учнів старших класів, щоб підготуватися до здачі ЗНО. Відео уроки виходять щодня по буднях, по три-чотири на день — о 9:30, 11:30, та 13:30. Тривалість — 30 хвилин. Усього в програмі трансляцій 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька та англійська мови.
Також у цьому допоможуть різні навчальні платформи. Зокрема:
- Студія онлайн-освіти для школярів — EdEra
- Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО — iLearn
- Безкоштовна підготовка до ЗНО — Besmart
- Онлайн-курси для школярів, студентів і дорослих — Prometheus
А також батьки можуть допомогти своїм діткам відвідати таку сторінку в інтернеті, як: Книга-мандрівка (просвітницький канал). Багато корисного ви можете знайти на сайті Освіта.ua, платформа для вивчення математики Matifik, та для дошкільнят сайт з дитячої творчості Крокотак.
За інформацією Хмельницького міського Центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді