Новини

Із золотими нагородами повернулися гирьовики з Чемпіонату Європи

Днями в місті Нествед (Данія) пройшов Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих. Два хмельницьких спортсмена представляли наше місто на цих змаганнях та здобули шість перемог. Полміра Квіквініа у ваговій категорії 95 кілограмів в поштовху виборов 1 місце. Аналогічний результат спортсмен показав і у ривку. В сумі двоєборства та у довгому циклі також виборов два золота. В результаті спортсмен завоював 4 золоті медалі у чотирьох класифікаціях.

Його колега Володимир Ризак, який виступив у ваговій категорії 68 кілограмів, в довгому циклі здобув 1 місце та у командній естафеті також - 1 місце. До слова Палміра Квіквініа є майстром спорту міжнародного класу, а Володимир Ризак є майстром спорту України, обидва спортсмени демонструють високі результати на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових звершень.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!