Новини
Із золотими нагородами повернулися гирьовики з Чемпіонату Європи
Днями в місті Нествед (Данія) пройшов Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих. Два хмельницьких спортсмена представляли наше місто на цих змаганнях та здобули шість перемог. Полміра Квіквініа у ваговій категорії 95 кілограмів в поштовху виборов 1 місце. Аналогічний результат спортсмен показав і у ривку. В сумі двоєборства та у довгому циклі також виборов два золота. В результаті спортсмен завоював 4 золоті медалі у чотирьох класифікаціях.
Його колега Володимир Ризак, який виступив у ваговій категорії 68 кілограмів, в довгому циклі здобув 1 місце та у командній естафеті також - 1 місце. До слова Палміра Квіквініа є майстром спорту міжнародного класу, а Володимир Ризак є майстром спорту України, обидва спортсмени демонструють високі результати на всеукраїнській та міжнародній аренах.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових звершень.