Новини
Із Днем міста усіх хмельничан вітає музичний тролейбус
25.09.2021 12:19
Сьогодні святкового настрою хмельничанам і гостям міста додають виступи студентів Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби, які влаштували у День міста перформанс просто у тролейбусі.
У цьогорічному, вже традиційному святковому заході, беруть участь понад 40 музикантів.
З самого ранку "музичний тролейбус" курсує вулицями міста, на зупинках громадського транспорту учасники духового оркестру вітають хмельничан, виконують чальзтон, інші веселі, танцювальні та пісенні твори.