Новини
Хмельницький — щодня із гарячою водою!
07.05.2019 15:06
Хмельницький — одне з небагатьох міст України, де і влітку містяни зможуть користуватися гарячою водою. З 1 травня через борги без гарячого водопостачання залишилися жителі Рівного та Чернігова. Аналогічна ситуація склалася в і Старокостянтинові. Не подають гарячу воду і в оселі жителів Чернівців, Житомира та Івано-Франківська. Хмельницькі тепловики вже розпочали підготовку до нового опалювального сезону. Заплановано виконати модернізацію декількох котелень. Підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” готується впродовж літа замінити майже три кілометри тепломереж.
Детальніше у сюжеті МТРК "Місто"