Новини
Хмельницький музей-студія фотомистецтва запрошує на виставку найджазовішого фотографа України (ОНОВЛЕНО)
Хмельницький музей-студія фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) запрошує хмельничан і гостей міста відвідати виставку найджазовішого фотографа України, київського журналіста та фотокореспондента Олександра Зубка "Джазографія". Відкриття виставки 20 серпня о 16.00.
Виставка, представлена в межах проєкта Управління культури і туризму Хмельницької міської ради "Поджазуємо?!" за підтримки Українського культурного фонду, триватиме з 20 серпня по 5 вересня цього року.
Саме цією подією у Хмельницькому розпочнеться Програма навчально-просвітницьких заходів "Поджазуємо?!", присвячені джазу.
Програма «Поджазуємо?!» — це 20 освітніх та просвітницьких заходів, що відбуватимуться з 20 серпня до 20 вересня у Хмельницькому!
Джазовий музичний курс, презентаційний концерт викладачів (гурти Shockolad, тріо Олексій Боголюбов (Oleksiy Bogolyubov), тріо KoloYolo, гурт Free Jam), джем-сейшн, танцювальні воркшопи, художні майстер-класи, лекції-бесіди про джаз, кінопокази, художні та фотовиставки.
Докладніше – на сторінці Джаз - Фест Поділля у Фейсбуці.
Зубко Олександр Анатолійович, фотокореспондент, універсальний журналіст.
За освітою - інженер електронної техніки. Планомірно займається фотографією з 1998 року. У мас-медіа працює з 1995 року системним адміністратором, спочатку на телебаченні, у новинах, потім в друкованій пресі. З 2003 року перекваліфікувався в фотокореспондента ділових і суспільно-політичних видань («Киевский телеграфъ», «Деловая столица», «Эксперт Україна», «Профіль», «Джаз», «День», «Дзеркало тижня», «Комсомольська правда» в Україні», журнал «Деловой» та ін.). Співпрацював з усіма інформаційними агентствами України («Укрінформ», УНІАН, «Фотолента», «Українські новини»).
Найджазовіший фотограф України провів п'ять всеукраїнських конкурсів джазової фотографії в рамках фестивалю Jazz in Kiev. Сьогодні працює як незалежний журналіст, фотокореспондент, телеоператор, режисер монтажу. Є куратором кількох проектів: власний - портал «Вино України», і спільні джазові портали: «Джазографія» та «Укр джаз інфо».
Відеоексурсія з автором буде доступна на YouTube-каналі ➡️bit.ly/3fN7jWN