Новини

Хмельницьких школярів навчають фінансової грамотності та ділової англійської мови

Літні канікули — чудова можливість дізнатися багато нового, корисного і цікавого. Наразі таку можливість мають 36 старшокласників хмельницьких шкіл, яких впродовж двох тижнів, по чотири години в день, безкоштовно навчатимуть фінансової грамотності та ділової англійської мови кращі викладачі та бізнес-тренери. Навчання проходитиме у приміщенні комунальної установи «Молодіжний центр».

Школа фінансової грамотності і ділової англійської мови «Smart Finance» – проект Хмельницької міської ради, спрямований на підтримку розвитку підприємницьких та кар’єрних компетенцій молоді. Проект реалізується в рамках Програми розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2019-2021 роки та фінансується з міського бюджету.

«Для вас ми організували цей курс підготовки щодо фінансової грамотності. Місту і державі потрібні ініціативні люди, які б не чекали милості від держави у вигляді субсидій, дотацій тощо … Ми виходимо в іншу площину – капіталістичну державу, коли людина сама повинна думати про своє майбутнє: як заробити гроші, як забезпечити собі безбідну старість, пенсію і так далі. Ми хочемо, щоб ви стали основою цього майбутнього класу, щоб ви мали хороші знання, будували власний бізнес. Україні потрібні розумні люди, які вмітимуть започаткувати власну успішну справу» - зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук, звертаючись до присутніх.

Навчальний курс передбачає: двотижневе безкоштовне навчання, базис знань щодо основ фінансової грамотності, захоплюючі практичні заняття у цікавих локаціях, спілкування з кращими бізнес-тренерами, поглиблення знань з англійської мови.

Викладацький склад: Школа англійської мови Freedom; Бізнес-Школа МВА для Дітей (Хмельницький).

Загалом на участь у навчанні надійшло більше 100 анкет, з них відібрано 36 і сформовано 3 групи учнів.

Підприємництву потрібно навчатися. І чим раніше, тим краще – переконані бізнес-тренери Бізнес-Школи МВА для Дітей (Хмельницький) Володимир Подолян (засновник) та Валерій Бриль.

«Наше завдання – показати, що старт бізнесу – не такий вже страшний. Власне, за декілька днів уже можна розпочати власну справу, в тому числі в інтернеті, поєднуючи це з роботою і навчанням. Є багато прикладів, коли діти вашого віку розпочали власну справу і вже отримують додаткові кошти, а не беруть їх у батьків. Мені дуже приємно, що наша команда долучиться до цієї корисної справи», - сказав викладач Бізнес-Школи МВА для Дітей (Хмельницький) Валерій Бриль.

Впродовж навчання учасники школи «Smart Finance» побувають на підприємства міста, зокрема харчової промисловості, відвідають Хмельницький інформаційний термінал (Нова пошта) та типографію.

Після закінчення навчального курсу учні отримають сертифікат про проходження навчання за підписом Хмельницького міського голови.