Новини

Хмельницькі велосипедисти повернулися зі Львова з нагородами

У Львові пройшов відкритий осінній чемпіонат України з велосипедного спорту на велотреку серед усіх вікових груп. Протягом шести дні спортсмени змагалися за нагороди. Хмельницькі велосипедисти, вихованці ДЮСШ ДОН продемонстрували свій рівень підготовки.

В перший день змагань для жінок розпочався командною гонкою переслідування на час на дистанції 4 кілометра. У складі команди були спортсменки: Дарина Беляк, Вікторія Ярошенко, Ірина Лазурко. Дівчатам вдалось вибороти «срібну» нагороду.

У командній гонці серед дівчат на 3 кілометри Віолетта Кондрут та Іванна Серветник у змішаній команді завоювали срібні нагороди.

У другий день змагань серед юніорів в гонці командний спринт 3 місце завоював Стецюк Вадим. А серед дівчат у командному спринті 3 місце зайняли Віолетта Кондрут та Іванна Серветник.

В наступні дні результати наших спортсменів були не менш результативними та стабільними. У гонці з вибуттям та в гонці кейрін у Вадим Стецюк виборов два срібла. У Дарини Беляк та Ірини Лазурко в гонці медісон - «бронза». Також Вадим Стецюк брав участь у гонці медісон, де йому вдалося вибороти третє місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів, які підготували спортсменів.