Новини

Хмельницькі спортсмени здобули нагороди на зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби

На зимовому чемпіонаті України серед дорослих з кульової стрільби, який проходив 2-9 лютого у Львові, за нагороди змагалися 252 спортсмени з 15 областей.

Хмельничани виступали у двох вправах: у стрільбі з пневматичної гвинтівки з відкритим прицілом по рухомій мішені ГП-12 (командна та особиста першість) і ГП-11а (особиста першість).

Хмельницька команда у складі Заслужених майстрів спорту України Ігоря Кізими, Андрія Гільченка та майстра спорту України міжнародного класу Дениса Баблюка здобули впевнену перемогу у вправі ГП-12 у командному заліку.

Денис Баблюк став чемпіоном в особистому заліку, Ігор Кізима став срібним призером. У вправі ГП-11а переміг Ігор Кізима, у Дениса Баблюка - друге місце.

Серед жінок бронзовими призерками у вправі ГП-12 у командному заліку стали майстри спорту міжнародного класу Анастасія Савельєва, Крістіна Гілевич і Маргарита Тарканій, срібна призерка в особистому заліку – Анастасія Савельєва. У вправі ГП-11а Тарканій Маргарита завоювала бронзову медаль.

Підготував спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Вітаємо спортсменів з успішним виступом та бажаємо перемог у майбутніх стартах.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!