Новини

Хмельницькі спортсмени здобули чотири медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Днями в Києві відбувся Чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків до 23 років. Для чотирьох хмельничан виступ на змаганнях був успішним, адже їм вдалося продемонструвати свої сили та поборотись за головні призи.

За результатами змагань Євген Кириченко здобув І місце у ваговій категорії 79 кг, Андрій Нугуманов виборов ІІ місце у ваговій категорії 70 кг, Андрій Гика посів ІІ місце у ваговій категорії 86 кг та Ігор Керод здобув ІІІ місце у ваговій категорії 97 кг. Загалом спортсменам вдалось вибороти одне золото, два срібла та одну бронзову нагороду.

Вітаємо спортсменів та тренерів з результатом та бажаємо нових перемог.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!